Telefon 061 8773497

KINGS COLLEGES - Los Angeles, Stany Zjednoczone
wakacyjny wyjazd w minigrupie dla dzieci w wieku 14-18 lat


Letnie kursy szkoły Kings Colleges w Los Angeles dla młodzieży odbywają się są na terenie kampusu Uniwersytetu Kalifornii Marymount. Kampus oferuje idealne i bezpieczne warunki dla młodych studentów. Cieszy się dogodną lokalizacją z widokiem na Ocean Spokojny, około godziny od centrum Los Angeles, w pobliżu wielu atrakcji, w tym w Kalifornii, Los Angeles, Hollywood, Santa Monica i parku rozrywki Disneyland.

Kurs Wakacyjny w minigrupie (6 osób) 2014/ bez polskiego opiekuna

nauka 20 lekcji x 45 min/ tydzień
poziomy nauczania od początkującego wzwyż
międzynarodowe grupy językowe maks. 16 osób
materiały do nauki zawarte w cenie kursu

długość kursu 2 tygodnie
terminy 29 czerwca - 14 lipca 2014
wiek 14-18 lat

wylot grupy Warszawa

Pierwszego dnia po przyjeździe do szkoły przeprowadzany jest test określający stopień znajomości języka. W trakcie pobytu przeprowadzane są także regularne testy monitorujące postępy w nauce. Na zakończenie kursu uczestnicy otrzymują certyfikat. Główny nacisk kursu położony jest na komunikację w języku obcym. W programie zawarte są także zagadnienia gramatyczne. Uczniowie pracują samodzielnie i w grupach, wykorzystując ciekawe pomoce jak np. magazyny czy filmy.

W procesie nauczania języka wykorzystywane są zarówno tradycyjne jak i innowacyjne techniki. Wszyscy nauczyciele posiadają uprawnienia do nauki angielskiego jako języka obcego w międzynarodowych grupach młodzieżowych.

zajęcia pozalekcyjne
>> 1 całodniowa i 1 półdniowa wycieczka/ tydzień (np. park rozrywki Thorpe Park, Pałac Hampton Cort, Brighton, Londyn)
>> 1 półdniowy wyjazd do centrum handlowego/ tydzień
>> zajęcia sportowo-rekreacyjne i plastyczne (np. pływanie, piłka nożna, siatkówka, gry zespołowe, miniolimpiada, konkursy, dyskoteki, karaoke, barbecue, wieczór talentów)

cena kursu zawiera
naukę z materiałami, program zajęć pozalekcyjnych, zakwaterowanie, pełne wyżywienie, 1 pranie/ tydzień, transfer z i na lotnisko, możliwość zdeponowania cennych rzeczy i gotówki w szkolnym banku, 24h opiekę z ramienia szkoły

UWAGA! koszt biletu lotniczego i ubezpieczenia (pakiet rozszerzony) to dodatkowo ok. 4000 PLN

Zakwaterowanie
* kampus szkoły pokoje dzielone, wspólna łazienka, salon i aneks kuchenny (z możliwością przygotowania kanapek, bez możliwości gotowania posiłków), wyżywienie FB (3 posiłki dziennie), osobne zakwaterowanie dla dziewcząt i chłopców; oddalony ok. 20 min od głównego budynku szkoły gdzie odbywają się lekcje oraz większość zajęć pozalekcyjnych, gdzie mieści się stołówka, między akademikiem a budynkiem głównym kursuje bezpłatny autobus szkolny pobyt niedziela-niedziela

Transfer
Cena kursu zawiera transfer grupowy z i na lotnisko Los Angeles LAX.

przykładowy program zajęć
fotoprezentacja szkoły
cennik szkoły

zarezerwuj kurs
zadaj pytanie dotyczące kursu


© copyright ESKK 2011
ESKK w Polsce i na świecie: Holandia | Węgry | Rumunia | Ukraina | Białoruś | Rosja | Kazachstan