Telefon 061 8773497

Zarezerwuj kurs


PROCEDURA KROK PO KROKU


  1. Z oferty ESKK travel wybierz kurs, który Ci najbardziej odpowiada. Przeanalizuj ofertę oraz cennik wybranej szkoły. Możesz również poprosić pracowników ESKK travel o przesłanie pocztą elektroniczną wstępnej kalkulacji kursu.

  2. Zapoznaj się dokładnie z Informacjami Dodatkowymi. Następnie wypełnij Formularz Zgłoszeniowy i prześlij go do biura ESKK travel faksem, listem lub wypełnij go on-line.

  3. Zostaną Ci doręczone e-mailem lub pocztą (w zależności od Twojej decyzji) dokumenty związane z uczestnictwem w kursie: Umowa, Twój Kosztorys indywidualnie ustalony przez ESKK travel, Informacje Dodatkowe, kopia wypełnionego przez Ciebie on-line Zgłoszenia oraz Warunki Ubezpieczenia.

  4. Zapoznaj się ze wszystkimi dokumentami, które zostały Ci doręczone. Jeśli planujesz zorganizować podróż na kurs za pośrednictwem ESKK travel, wraz z Kosztorysem otrzymasz również propozycję organizacji dojazdu.

  5. Jeśli po zapoznaniu się ze wszystkimi dokumentami przesłanymi Ci przez ESKK travel (listownie bądź e-mailem) wszystko jest zgodne z Twoimi oczekiwaniami, wpłać zaliczkę wskazaną w Kosztorysie oraz prześlij listownie na adres ESKK travel podpisane przez Ciebie dokumenty: Umowę, Informacje Dodatkowe, Zgłoszenie i Kosztorys.

    Jeśli zauważysz jakieś niezgodności między dokumentami – przede wszystkim między Zgłoszeniem, a Kosztorysem, propozycją organizacji dojazdu lub Umową, lub brak jednego z dokumentów, niezwłocznie skontaktuj się z biurem ESKK travel.

  6. Poczekaj na dokumenty potwierdzające rezerwację kursu oraz polisę ubezpieczeniową z ESKK travel.

  7. Dokonaj pozostałych wpłat w terminie określonym w Kosztorysie. Po zaksięgowaniu na koncie ESKK travel pełnej wpłaty otrzymasz pozostałe niezbędne dokumenty, tj. adres zakwaterowania oraz bilet lotniczy (jeśli kupowany był za pośrednictwem ESKK travel).


Przejdź do wyszukiwarki kursów© copyright ESKK 2011
ESKK w Polsce i na świecie: Holandia | Węgry | Rumunia | Ukraina | Białoruś | Rosja | Kazachstan